Spřátelené spolky

V této sekci naleznete spolky s námi nějak spojené

Střelecko Airsoftový Kroužek Úsov jsem založil v roce 2012 a to za účelem naučit děti základy přežití v přírodě, bezpečnému zacházení se zbraní a topografii.

Klub je neziskovou organizací, která sdružuje zájemce o vojenskou historii armády první republiky. Těžištěm činnosti jsou restaurátorské práce na objektu těžkého opevnění OP-S 25.

Československá obec legionářská, ve zkratce ČSOL, je nestranické občanské sdružení bývalých vojáků československých zahraničních armád z doby 1. a 2.světové války, vojáků Armády České republiky zúčastněných v misích v misích NATO a OSN, nositelů osvědčení "Válečný veterán", jejich rodinných příslušníků a příznivců ochotných v něm pracovat. Sdružení založili 16.1.1921 vojáci našich legií v Rusku, Francii a Itálii s mottem jehož význam je i nadále aktuální, " Bez rozdílu politické příslušností dát všechny síly k upevnění státu, přispívat k vybudování armády v duchu národních a demokratických tradic, usilovat aby boje politické a kulturní byly vedeny zbraněmi ducha, bez násilí a lží, hájit zájmy legionářů a starat se o jejich sociální problémy."

EXTAZE

Heavy Metal Karlovy Vary

Heavy Metalová kapela EXTAZE vznikla na sklonku minulého století v roce 1985 a s krátkodobými přestávkami hraje 33 let. V roce 1988 zemřel  zpěvák Ivan Babka. Do kapely naskočil  zpěvák Petr Max který svým hlasem dokonale doplňuje líbezné zvuky kytar a bubnů. Poslechněte si hity jako " To mi věř " nebo " Heavy Metal " po kliknutí na logo kapely.

PRIVAT CAMP PASOHLÁVKY

PRIVAT CAMP se nachází v centru vyhledávané turistické oblasti Nové Mlýny v obci Pasohlávky. Majitelé manželé Horáčkovi nabízí ubytování jak v 3-4 lůžkových pokojích které mají každý sociální zařízení a společnou kuchyň, tak v chatkách které mají k dispozici 4 lůžka. V areálu lze zaparkovat auto. Manželé Horáčkovi nabízí za rozumné peníze perfektní ubytování a svou povahou si získali zákazníky kteří se do jejich PRIVAT CAMPU moc rádi vracejí již několik let trávit dovolenou